Nejlepší sladké příchutě Shake and Vape

Pokud vapujete, víte, že se elektronické cigarety neobejdou bez různých náplní. Bez nich elektronické cigarety nelze vapovat, a právě v tom je to kouzlo. To je to, proč je vaping tak oblíbený. Můžete si vybírat ze stovek různých příchutí, které budou lahodit vašim chuťovým buňkám.

Hodně vaperů miluje různé sladké náplně, které připomínají nejrůznější dezerty. Dortíky, cupcaky, koláčky, buchtičky.

vape

Náplně můžete zakoupit již hotové, které jednoduše z lahvičky přelijete do elektronické cigarety. Nebo si můžete koupit aroma, báze a zahrát si na malého chemika, kdy si budete příchutě tvořit sami. Nejoblíbenějším způsobem, jak si vytvořit novou náplň je ale takzvané shake and vape. Dostanete lahvičku s již odměřenou koncentrací aromatu, kterou pouze dolijete bází, případně i nikotinovým boosterem.

Vape shopp e-cigo.cz má na výběr spoustu nejrůznějších shake and vape příchutí. Pojďme se podívat na ty nejlepší sladké a dezertové náplně.

IVG S&V – Vanilla Biscuit

Milujete tóny vanilky a křupavého pečiva? Pak si zamilujete příchuť Vanilla Biscuit, tedy příchuuť vanilkové sušenky od výrobce IVG S&V. Sladké tóny vanilky se kombinují s křupavým pečivem a krémovou chutí. Budete mít pocit, že si na jazyku necháváte rozpouštět jemnou sušenku namočenou v mléce, která je ochucená vanilkou. Chuť není přehnaně sladká, takže je vhodná i pro celodenní vapování.

sušenky

Dinner Lady – Lemon Tart

Málokterá příchuť je tak oblíbená napříč všemi vapery, jako Lemon Tart od Dinner Lady. Kombinace citrónů a sladkých buchet je velmi oblíbená, a firma Dinner Lady vyšperkovala tuto příchuť k dokonalosti. Jednotlivé chutě jsou výborně čitelné. Ucítíte krémovou citrónovou chuť, která se kombinuje se sladkým těstovým základem. Liquid je dost intenzivní chuti, proto ho můžete namíchat do většího množství, než je doporučeno výrobcem.