Nakupujte oblečení chytře

Nákupy oblečení jsou skvělé. Mohou být zábavné, a kdo by si rád nekoupil něco nového na sebe? Zvláště, pokud se jedná o nějaký pěkný kousek, který nám opravdu sluší. Ale přesto. Oblečení může tvořit opravdu významnou část našeho rozpočtu. Proto není divu, že se každý snaží za oblečení ušetřit. A to obzvlášť v dnešní době, kdy ceny všeho rostou nahoru.

Nekupujte si drahé cvičební oblečení

Možná vás tato rada překvapí, ale je to tak. Cvičební oblečení od luxusních značek stojí nemalé peníze. Ale pokud si vyberete levnější oblečení, nemusí tím trpět kvalita. U drahého cvičebního oblečení si často platíte jenom za značku. Při zkoušení oblečení si zkontrolujte, že je vám oblečení pohodlné, drží svůj tvar i po chvíli, co ho máte na sobě a při natažení neprosvítá. Spoustu levného a kvalitního cvičebního oblečení najdete na e-shopu About you. Můžete navíc využít slevu About you 50.

cvičení

Nekupujte si oblečení, které musí do čistírny

Některé kousky oblečení sice vypadají luxusně, draze a sluší nám. Ale před tím, než si ho zakoupíte, zjistěte si, zda ho můžete prát doma. Některé kousky jsou totiž určené k tomu, že mohou být čištěny pouze v čistírně pomocí chemického čištění. To znamená, že pokaždé, když si daný kousek oblečete, budete muset poté běžet do čistírny, a nechat si ho tam za nemalé peníze vyčistit. Proto před nákupem pečlivě zvažte, jestli se vám daný kousek tolik líbí, že jste ochotni obětovat i následné peníze za čistírnu.

oblečení

Kupujte si základní kousky

Základní kousky oblečení by měli tvořit převážnou část vašeho šatníku. Proč? Protože jsou snadno kombinovatelné. Díky pár kouskům základního oblečení vytvoříte spoustu nejrůznějších outfitů, které budou vždy vypadat jednoduše, čistě a vkusně. Je to daleko lepší volba, než utrácet za nápadné, extravagantní kousky, které nebudete vědět s čím zkombinovat, a budou vám jen tak ležet ve skříni, aniž by měli opravdové využití.