Nadčasová a praktická


Bydlíte v domě, který byl postaven před mnoha lety, a je v něm ještě část původního vybavení? Design už je starší a kuchyně se vám nelíbí? Pokud nejste se svou kuchyní z jakéhokoliv důvodu spokojeni, je to impuls k tomu, abyste si nechali vyrobit novou. Nová kuchyňská linka ale nemusí stát spoustu peněz, musíte ale vybírat tam, kde vám dodají moderní linku za přijatelnou cenu. Předražená kuchyňská studia vám nabídnou spíše linku za stovky tisíc, ale i moderní luxusní kuchyně může stát méně než byste čekali.

hnědá linka

Cena se nedá říct předem
Vždycky je lepší si nechat vyrobit linku na míru, protože se využije celá místnost nebo třeba její roh – to záleží na tom, jaký druh linky si vyberete. Pokud máte doma dostatek místa, můžete si splnit svůj dávný sen a pořídit si třeba opravdu luxusní linku s ostrůvkem, kterou nadšeně obdivujete u sousedky v novostavbě. Dnešní trendy v bydlení a i v oblasti vaření jsou úplně jinde než byly v době, kdy se váš dům stavěl, a tak je jasné, že původní linka vám vyhovovat nebude.

Dopřejte si luxus
Máte původní linku, která je vyrobená z neurčitého materiálu a v barvě, kterou nesnášíte už od nastěhování, ale na nic lepšího jste tehdy jako mladí novomanželé neměli peníze? Spousta lidí si novou a moderní linku dopřává až ve středních letech, tak se toho nebojte a konečně si nechte vyrobit linku, za kterou se rozhodně nebudete muset stydět. Připravíme pro vás návrh, který si prohlédnete a pokud s ním budete spokojeni, můžeme začít s výrobou.

šedá linka

Myslete na to, že pokud budete rekonstruovat, je nutné předělat i zdi, odpad, vodu, elektřinu a udělat i podlahy. Linka se musí vyměřit na milimetr přesně, takže musíte mít hotové stavební práce. Jakmile budete mít vše připravené, můžeme se společně vrhnout na tvorbu linky v plánovači, kde si vyberete všechno od tvaru linky až po úchytky.