Hubnete nebo rýsujete?


Jak často sportujete?
I když si to možná ani neuvědomujeme, téměř všude jezdíme autem. Autem přijedeme až k práci, potom až k obchodu, děti dovezen autem až ke škole, a tak se rapidně snižuje počet ušlých kroků za den. Přitom chůze je nejpřirozenější pohyb pro člověka vůbec, a tak bychom měli chodit daleko více než chodíme teď. Kromě chození bychom se měli věnovat i jinému pohyb, jako je třeba jízda na kole nebo na bruslích. Člověk nemusí hned nutně chodit do posilovny aby měl pohyb. Kromě pohybu je ale potřeba i hlídat si co jíte. Vynechat tučné a přeslazené potraviny a nápoje je naprostým základem zdravého stravování. Nezapomínejte, že to co u vás vidí vaše děti, to opakují. Pokud máte problémy s váhou vy, budou je nejspíš mít i vaše děti. A s nadváhou se pojí nejen zdravotní, ale i psychické potíže.

fitness muž

Proto se část lidí pravidelně rozhodne že se svým tělem něco udělají a konečně zhubnou. Někteří si najímají fitness trenéra, protože sami neví jak a co cvičit aby si neublížili, ani neví co a jak jíst, aby skutečně jedli jak mají. Je to skvělé rozhodnutí, pokud si někdo není jistý. Trenér se vám rozhodně vyplatí, zejména pokud vaše jediná strava byl donedávna fastfood a slazené nápoje s nulovým pohybem. Trenér vám poradí jak zhubnout jednou provždy.

doplňky stravy

Spousta lidí chce zhubnout hned, ale tak to bohužel nefunguje. Dlouhodobý kalorický deficit je jediná cesta, která zaručeně vede k úspěchu. Proto nikdy nekupuje žádné údajně zázračné přípravky, které vám mají pomoct zhubnout za pár dní. Můžete ale pomoct tělu třeba spalovat tuky a budovat svalovou hmotu. U nás najdete jen ty nejkvalitnější suplementy us-supplements, které na trhu jsou. Najdete u nás proteiny, vitamíny, ale i spalovače tuku. O veškerých těchto suplementech se poraďte se svým trenérem, protože ne každý přípravek je bez dalšího vhodný pro všechny.