Postaráme se i o vaše zuby


Zubních ordinací rapidně ubývá, protože starší zubaři odchází do důchodu a noví si praxe příliš neotevírají. Může za to fakt, že jim vlády nepřispívají na zřízení ordinací, které jsou velmi drahé. Jejich vybavení se pohybuje v řádů statisíců korun, což je pro čerstvě vystudovaného lékaře velká finanční zátěž. I to je jeden z důvodů proč se nové ordinace otevírají jen sporadicky, a jeden z důvodů, proč jsou zubní zákroky i přes platbu zdravotního pojištění tak drahé. Proto byste se o svoje zuby měli starat, protože v opačném případě vás mohou vyjít například zubní náhrady pěkně draho.

bělení zubů

Komplexní péče v jedné budově
Často se stává, že když už vás dnes někdo vezme do péče, že neprovádí všechna vyšetření nebo zákroky, protože na to nemají v dané ordinaci vybavení. U nás se vám to nestane, protože jsme moderní ordinace, některé najdete několik zubních lékařů i zubní hygienistku. Vaše zuby tu dáme doxořádku ať už jsou v jakémkoliv stavu, protože se zabýváme běžným zubním lékařstvím i zubní chirurgií.

zubař a pacient

Pokud hledáte ordinaci ve které je běžná i endodoncie v Praze, objednejte se k nám. Čistíme i zubní kanálky, a dbáme na to, abychom nic nepodcenili. V případě čištění kanálků je nutné zub zbytečně brzo nezavírat, aby nedošlo k zánětu. Zub by se musel otevírat znova, a tomu chceme předejít. O vaše zuby se postaráme jak nejlépe umíme a určitě budete spokojeni nejen s kvalitou naší péče, ale i s naším empatickým přístupem.

Ceník zákroků si můžete prohlédnout na našem webu, kde se rovněž můžete objednat na kteroukoliv z našich tří poboček. Zatím přijímáme nové pacienty, a vzhledem k tomu že k nám někteří dojíždí i stovky km daleko, nedokážeme říct, jak dlouho ještě budeme mít volné kapacity – rychle se plní. Proto neváhejte a zaregistrujte se včas. Díky nám budete mít svoje zuby brzy v pořádku.