Vrásek se nebojte


Pro většinu lidí je vzhled velice důležitý. Hlavně ženy si zakládají na tom jak vypadají a o svůj vzhled se starají. Používají různou kosmetiku, která ale často není vhodná pro jejich typ pleti. Ne každá žena si umí vybrat kosmetiku a tak je potřeba jejímu výběru věnovat opravdu velkou pozornost. Využít můžete třeba kosmetické bazary na sociálních sítích, kde můžete koupit různou kosmetiku za lepší ceny na vyzkoušení. Tak snadno zjistíte co vaší pleti vyhovuje.

zralá žena

Kromě kosmetiky je vhodné se starat o svoje tělo zevnitř, protože pokud budete jíst a pít nevhodné a nezdravé potraviny, odrazí se to na vašem obličeji. Pigmentové skvrny i akné jsou často důsledkem špatné životosprávy. Proti pigmentovým skvrnám můžete bojovat třeba tím že budete používat každý den krém s obranným faktorem, který aplikujete nejen na obličej ale i na krk, dekolt a ruce. Právě tyto části těla trpí stárnutím nejvíce ze všech.

Vrásky jsou v podstatě povislá pokožka. Abyste jich měli co nejméně, je nutné dostatečně pít čistou vodu. Na tu se váže kolagen, který byste měli okolo třicátého roku nejpozději začít doplňovat, protože naše tělo si ho sice umí produkovat samo, ale právě v tomto věku o tuto schopnost nadobro přichází. Kolagen je zodpovědný za elasticitu pokožky, kvalitu pohybu protože je obsažený v kloubech, a také ve vlasech či nehtech.

kolagen prášek

Kolagenu většina lidí má v těle málo, protože ho nijak nedoplňují. To je vidět na tom jak starší lidé mívají hluboké vrásky. Musíte samozřejmě počítat s tím že je budete mít i vy, ale nemusí být tak hluboké. Když budete používat kvalitní kosmetiku a kolagen, můžete e těšit na to že budete stárnout pomaleji než ostatní. Ideální je kolagen v prášku, který mohou užívat muži i ženy. Vyberte si ten který doopravdy splní co slibuje, jako třeba Orca collagen, který má své účinky vědecky podložené.