Poctivé peníze


Bohužel v dnešní době, která žije pouze penězi je svědomí něco, co se příliš nenosí. Polovina lidí neví, co to je a ta druhá se vůči tomu umí bránit. Ale nebudeme skeptičtí, snad tu ještě pár poctivců zbylo. Proč je řešíme. Protože se budeme věnovat půjčování peněz, a právě půjčka nebo hypotéka je způsob získání peněz poctivý. Nepoctivý je krádež, nebo podvod. Oba připraví lidi o iluze. Tedy, ty okradené.

Pokud se někomu něco zalíbí a nemá peníze, má jen dvě možnosti. Vlastně tři, ale my si povíme jen o těch poctivých. Může si peníze půjčit, nebo tu věc, například drahé auto, oželet. Toto životní dilema si musí každý vyřešit sám a sám, v tomto mu nikdo nepomůže. Rady ano, ty se sehnat dají, ale většinou se jimi neřídíme a když ano, tak stejně později na ně nadáváme.

bankovky

Nuže, jak tedy postupovat při žádosti o půjčku, nebo vůbec všeobecně kde vůbec žádat. Rada vynechat bankovní sektor není jen taková, aby sundala konkurenci. To ne. Je to jen konstatování faktu, že osmdesát procent žadatelů letí na chodník bez peněz. Většinou pro malý příjem, ale ještě častěji pro záznam v registrech. Co to je? Pokud to nevíte, tak jste drobátko pozadu v informacích, které se týkají financí a půjček. Registry jsou seznamy lidí, kteří nemají v pořádku platební morálku.

bankovky

A nespoléhejte se na to, že tam nejste. Vy to totiž ani nemusíte vědět, protože ten, kdo vás tam strčil nemusí nic hlásit. Tedy vám. Stačí jen blbůstka, nezaplacená složenka, vynechaná splátka na mobil, prostě jakákoli pravidelná platba, kterou jste vynechali. Bankovní úředník nahlédne do registrů, ano dlouhé ů, je jich více a hned na vás pohlíží jako na případného neplatiče. Proto je třeba vyhledat nebankovní sektor a v něm pojem hypotéka bez registru. Tím je vyjádřen základ a vy si můžete zjistit co to obnáší. Netřeba chodit daleko, ale stačí kliknout zde na odkaz v předchozí větě. Zbytek je na vás.