Zařiďte se moderně


K pohodlnému bydlení je potřeba mít kvalitní nábytek, který něco vydrží. V dnešní době neseženete nábytek v běžných obchodech z masivu, ale jen z MDF desek. I ty mohou mít rozdílnou tloušťku a také zpracování. Ne všude najdete kvalitní nábytek, který se nebude prohýbat a který vám bude plně vyhovovat. Ideální je nechat si nábytek vyrobit na míru, protože díky tomu budete mít větší volnost ve výběru. Můžete si vybrat nejen rozměry a typ nábytku – zda půjde třeba o komodu nebo o šatní skříň, a také si můžete vybrat vnitřní uspořádání jako jsou šuplíky, šatní tyče nebo různé úložné koše a police. A v neposlední řadě si můžete vybrat i barvy.

šatní skříně

Západní barvou nábytku je korpus, což je vnitřní část na kterou se potom uchytí dveře nebo ozdobný rám. Velice populární je dnes bílý nábytek, ale celá řada lidí dává stále přednost tmavým barvám. Jednou z nich je vzor H3025 https://www.sten-skrine.cz/h3025, což je tmavá hnědá s viditelnými pruhy. Tato barva je dá se říct nadčasová a bude dobře vypadat i za spoustu let.

Můžeme vám vyrobit nejen šatní skříně, ale i předsíňové stěny nebo třeba kuchyňskou linku. Zabýváme se výrobou i dětského nábytku, do kterého si můžete vybrat třeba posuvné dveře s výraznými barvami. V tomto případě zákazníci hodně volí kombinaci bílé a růžové nebo modré.

předsíňová stěna

Mít doma dostatek úložného prostoru je důležité pro komfortní bydlení. Vždycky je lepší mít doma alespoň o jednu komodu víc a mít ji z poloviny prázdnou, než mít málo místa pro ukládání věcí a skladovat je různě po bytě. Uspořádejte si bydlení v kvalitním nábytku na míru, který bude vypadat skvěle ať už půjde o ložnici nebo o kuchyni.

Malý tip na závěr – pokud chcete aby interiér vašeho bytu či domu vypadal jednolitě, můžete si nechat vyrobit nábytek do všech místností, protože barvy nábytku budou ucelené a celek bude vypadat daleko lépe.