Nádherný bazén


Také máte na své zahradě nějaký bazén? A pokud ano, tak předpokládám, že v bazénu také máte samozřejmě nějaké různé bazénové doplňky. A vůbec nezáleží na tom, jestli máte veliký bazén a nebo jenom malý bazének, který vám stačí nám malé osvěžení. Protože pokud budete mít v bazénu vodu, která nebude vůbec ošetřená a nebude tam například žádná chemie nebo chlor, tak se samozřejmě logicky také může stát, že vaše voda v bazénu se velice rychle zkazí.

Krásný velký bazén.

A víte, jak potom dopadá voda, která je zkažená? Tak samozřejmě že zapáchá a je to potom velice nepříjemné a pochybuji, že by někdo chtěl vlézt do bazénu, kdy voda je zelená, nebo tam plave mrtvý hmyz. A právě například mrtvému hmyzu v bazénu můžete hlavně zabránit tím, že pořídíte nějakou kvalitní krycí plachtu na bazén. Já si myslím, že pokud pořídíte opravdu velikou kvalitní plachtu na bazén, tak potom vám odpadne starost, že byste nemuseli používat bazénový vysavač, kdy byste potom vysávali nečistoty z bazénu. A například také zmíněný mrtvý hmyz a nebo různé lístečky.

Miluji bazény.

Protože lístečky do bazénu také velice často padají obzvlášť, pokud máte třeba bazén někde blízko stromu a nebo dokonce pod stromem. Také bych vám ještě chtěla doporučit, abyste si bazén nedávali vůbec pod stromy ani třeba do vzdálenosti tří metrů od stromu, protože stačí jenom, aby zafoukalo a nebo, aby potom opadávaly lístky a všechno máte v bazénu. Je to potom velice složité to vytahovat a někomu se do toho ani nechce. Takže já sama za sebe doporučuji, aby alespoň šest metrů bazén byl od stromu a také abyste vždycky večer používali krycí plachtu na bazén. Také zabráníte tomu, že by se tam třeba utopila myška a nebo spadla kočka. Věřte, že krycí plachta na bazén může zachránit nejenom vaši čistou vodu, ale také život mnoha zvířátkům. Vše má své plusy.