Solární sprcha na oslavě narozenin

Slavíte narozeniny a zvete vaše přátele k vám na zahradu, kde bude přichystané malé občerstvení? Pokud se to koná v teplém období roku, můžete toho využít pro uspořádání oslavy v netradičním duchu, například formou zábavných her. Narozeniny se nemusí nutně slavit uvnitř v uzavřené místnosti, tam je naopak velké riziko, že poškodíte bytový inventář, zkuste to raději venku s plastovým zahradním nábytkem, párty stanem a vhodnými sportovními aktivitami.

sprchová baterie

Bazén a solární sprcha – máte-li na zahradě bazén, bude to báječná příležitost k vydovádění se v plavkách. Narozeninová oslava v plavkách mívá mnohem lepší klima, více otevřené a vstřícné, než ve společenském oděvu. A nemáte-li bazén k dispozici, nevadí, solární sprchu https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha tu užijete i jako občerstvovací stanici.

zahradní sprcha

Volejbal, házení s míčem a fotbálek – nač jen klábosit o počasí a o tom, jak jste se měli na dovolené, když si ji tu můžete užít přímo „naživo“? Vyzujte se z bot a zaházejte si s nafukovacím míčem, zahrajte si volejbal nebo si jen tak zakopejte s fotbalovým míčem. Míčové hry jsou velmi dynamické a sprcha vám tu jistě přijde vhod. Důležité je, abyste ji umístili na vhodné místo, přičemž výhodné je mít sprchu přenosnou, kterou lze posouvat a optimalizovat tak v průběhu dne ohřev vody v zásobníku.

Bosonohé chodníky – oslava uspořádaná v tomto duchu vám všem může přinést mnoho rozkoše, protože chůze naboso po nerovném povrchu stimuluje reflexní plošky na chodidlech a podporuje tím vaše tělesné aktivity. Je to jedna z nejúčinnějších preventivních a léčebných metod na civilizační choroby a k vybudování bosonohého chodníčku na zahradě toho opravdu mnoho nepotřebujete – jen pár kamenů různých velikostí, písek, smrkové šišky, větvičky, dřevěné odřezky, hobliny atp. A má-li vaše solární sprcha ventil na oplachování nohou, ten tu samozřejmě užijete.