Ruce jako zdroj udržení pevné erekce


Připadá vám nadpis článku příliš jednostranně zaměřený, zejména na mužskou masturbaci, kdy ovládáte tuto techniku tak dokonale, že udržujete svou erekci na přijatelné úrovni? Tentokrát bychom se rádi zaměřili na něco jiného, kde sice budou hrát ruce důležitou úlohu, ovšem v jiném slova smyslu.

dívka v klobouku

Věnujte více času mazlení a hlazení

Máte alespoň přibližnou představu o tom, kolik času strávíte na počítači, kolik hodin denně vám zabere psaní e-mailů a vyřizování korespondence přes mobilní telefon? A kolik hodin vám ukrojí sociální sítě a podobné kontaktní zdroje virtuálního světa Internetu? Představte si, že ještě před třiceti lety toto vůbec nikdo neřešil, a přesto lidé žili spokojeným životem. Dokázali se zabavit i jinak, a to mnohdy i bez televize.

hezká brunetka

Toto je důležitý moment k uvědomění si faktu, že se docela málo staráme o svá těla, a v partnerství nám schází přímý fyzický kontakt. Nikoli e-mailový, toho je až dost, ale přímé doteky, něha, laskání různých částí těla, líbání, olizování a vnímání přirozené tělesné vůně. Dopřejte si častěji mazlení a hlazení, třeba jen tak, v posteli nebo na pohovce či na koberci. Zapomeňte na svět kolem vás a věnujte se jeden druhému mnohem víc, než dřív. Toto je také jeden z důležitých momentů, který posílí mužský testosteron a zajistí, abyste nemuseli přemýšlet, kde koupit Viagru Erectmax.

Prozkoumejte své erotogenní zóny

Až si budete více hledět jeden druhého, zaměřujte se na místa, které jsou vám na těle nejvíce příjemná, a pozorujte své reakce i reakce partnerky. Možná, že jste dosud neobjevili všechna zákoutí, která přináší rozkoš a uvolnění. Je mnohem více míst, která dovedou navodit ženám i mužům slastné vyvrcholení, i když se může zdát, že jde o části těla zdánlivě nezajímavé. Váš sex tak může získat mnohem větší rozměr, přesahující běžné milostné vztahy, ostatně lidské tělo dosud neprozkoumali ani vědci, kteří jej doslova pitvají pod mikroskopy.