Bohatli jen bohatí a proč tomu tak vlastně je.

Naše společnost je již odpradávna dělena do několika vrstev. A to jak na bohaté, tak i na ty chudé. Někdy se tomu říkají casty a jinde zase třídy anebo vrstvy. Ale v konečném důsledku je všechno označováno jedním termínem. A tím je to, že jsme si nikdy ve společnosti nebyli rovni. Vždy existovali nějací páni. Ať již to byli feduálové anebo otrokáři. Anebo šlechta a také jak se v dnešní době říká a tento termín se používá docela hojně ilumináti. A tak se stalo, že veškerý majetek a bohatství celého světa vlastní jen jedno až dvě procenta světové populace. Tak jak je tohle vlastně možné? Jak se tohle mohlo stát.

auto pro bohaté

Kdyby přeci neplatilo pravidlo, že bohatnou jen ti bohatí. A že chudí zůstávají chudí ať již chtějí anebo ne. Že se tento trend prostě nedá porušit. A že za to mohou právě Ilumináti, kteří tento světový řád právě vytvořili. Říká se, že zbytek populace, která je bohužel tím pádem chudá, že vlastní jen ubohé jedno procento veškerého světového bohatství. A proč tomu tak je? Protože nejbohatší vrstva na světě vytvořila přísný světový pořádek. A veškeré bohatství světa putuje přímo k nim. A je to tak rozvržené, aby https://www.mpo.cz/dokument10320.html se tento řád nikdy neporušil. A bylo tomu tak vždycky. A udělají proto naprosto všechno. A nebojí se různých nečistých praktik a nezaleknou se téměř ničeho.

jachta

A ten, kdo se jim postaví do cesty je většinou odstraněn anebo zmizí z povrchu zemského úplně. A nikdo se nikdy nedozví, kam přesně to bylo. Takže pokud s tím nesouhlasíme je nám to vlastně úplně k ničemu, protože jako jednotlivci anebo malé skupiny máme opravdu malinkou šanci na úspěch. Zlomit tento řád chce opravdu mnoho síly a organizace, která by mohla tento řád zničit. Ale je to jen a jen na nás. A to, jak se dokážeme semknout a postavit se za jednu jedinou společnou věc. A to je, jak přestat živit jen ty bohaté a začít myslet na sebe. Protože pokud to tak neuděláme budou stále bohatnout jen ty bohatí. A nadále budou chudnout ti chudí. Takže to máte jenom ve vlastních rukách. A vždycky je všecko možné, vždy bohatli jen bohatí Nebankovnihypoteka.cz.