Udělejte si radost


Horká koupel je prospěšná
Většina lidí se podle průzkumů koupe ve vaně jen v zimě a na podzim, protože se chtějí pořádně prohřát. Tato období přímo vybízí k tomu abyste si napustili vanu plnou horké vody a odpočinuli si po náročném dni. Můžete si pustit relaxační hudbu, a také si zapálit svíčky. Atmosféra bude intimnější a bude se vám lépe relaxovat. Pobyt ve vaně si můžete zpestřit i kratší meditací. Nezůstávejte ale ve vodě příliš dlouho, pobyt ve zchladlé vodě může způsobit nachlazení.

relax vana

Zkuste mléčnou koupel
Pobyt ve vaně si můžete zpříjemnit funkční koupelí. Požít k tomu můžete třeba sůl nebo pudr. Na trhu je spousta výrobků, které mají takové složení, aby vám pomohly třeba od bolestí zad. Jednou z velice oblíbených koupelí, které vyhledávají především ženy, je mléčná koupel. Ta je proslulá svými skvělými účinky na pokožku. Je dobré si koupit buď mléčnou pěnu či pudr, a nebo si můžete do vody nalít mléko. Někomu to může přijít jako rozmařilost, ale účinky mléka na pokožku jsou nepopiratelné. Jestli nechcete plýtvat mlékem, sežeňte si právě kosmetiku do koupele s obsahem mléka. Do takové koupele se skvěle hodí sušené růže, které uvolní oleje a aroma. I růže má pozitivní vliv nejen na pokožku, ale i na psychiku.

růžová růže

Florservice je skvělý e-shop, kde najdete spoustu zboží pro tvorbu dekorací. Najdete zde komponenty, které můžete použít třeba k tvorbě dekorace do koupelny. Koupelnu bere mnoho lidí jako domácí lázně, a aby se vám v ní líbilo, je dobré si ji trochu zútulnit. K tomu se skvěle hodí sušené květiny, různé košíky nebo třeba obraz ze stabilizovaného mechu. To všechno najdete právě tady. Využijte pochmurné počasí k výrobě něčeho, co vám zútulní domu a zpříjemní pobyt ve vaně. Během relaxace je důležité se cítit dobře, tak proč toho nevyužít a neudělat si to v koupelně hezké?