Cítíte se jako svá


Určitý týden v měsíci je pro každou ženu trochu více nekomfortní z hlediska pravidelné periody. Takže hledají cesty, jak si to co nejvíce zpříjemnit a okolí nezbývá nic jiného než být opatrní a dopřát ženě maximální pohodu. Už dávno jsou naštěstí pryč doby, kdy si ženy musely vypomáhat vatou nebo novinami, naštěstí už máme velice pohodlné pomůcky, díky kterým ani nikdo nepozná, že daná žena má zrovna svou periodu. Některé ženy to mají tak, že netrpí na silné krvácení, jiné zase naopak. A ty teprve použijí mnoho a mnoho jednorázových hygienických potřeb za rok, že když so spočítají, protočí se jim panenky nad tím, kolik za ně ročně utratily.

pants

Je tu jedna inovativní cesta, kterou by se měla vydat každá žena, která chce udělat něco nejenom pro svoje pohodlí, ale také pro životní prostředí, které trpí a trpí tím, jak do něj odhazujeme jenom plasty a další výrobky z materiálů, které se nikdy nerozloží. Pojďme se tomu podívat na zoubek. Navíc dáte šanci českému produktu, který byl vyrobený v prostředí naší České republiky, takže odměníte lidi, kteří se tím zabývají. Ušito z kvalitních italských materiálů a z několika savých vrstev. Mluvíme tady o výrobku, kterým jsou menstruační kalhotky a jak to funguje.

kalhotky

Možná ze začátku budete trochu obezřetné milé ženy a nebude se vám chtít věřit tomu, že skutečně neprotečou a že dělají to, k čemu byly ušité, ale opak je pravdou, podívejte se na recenze spokojených zákaznic. Navíc je po použití nevyhodíte do koše, ale vyperete a znovu vám budou sloužit, pořád dokola. Dokonce vám v nich bude pohodlně během noci, kdy, jak to určitě znáte, se často dějí různé neplechy s protečením a tak dále. Jsou prodyšné, nezapáchají, jsou komfortní, dokonce je mají v několika různých střizích a pro různé stupně krvácení. Vyberte si svoje Feminky, třeba s krajkou nebo bez, brazilky nebo s vysokým pasem.