Aby byla erekce lepší


Muži často nemyslí na nic jiného než na sex. Traduje se to, a jak se říká, není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Ale zatímco se takoví muži někdy zaobírají myšlenkami na to, kde by sehnali partnerku, která by jim dopřála onu nevýslovnou rozkoš, případně usilovně přemýšlejí o tom, kam by se se svou partnerkou vrtnuli, aby si tam mohli takový sex v klidu užít, někdy mají také smůlu a uvažují hlavně o tom, jak to zaonačit, aby při takovém sexu neselhali. Protože si třeba moc nedůvěřují. A obávají se, že v loži lásky selžou.

Jsou takové obavy ze selhání při sexu oprávněné? Mnohdy vlastně ano. Je celá řada důvodů, proč se někdy mužům při sexu nedaří, a tak se někdy zkrátka erekce v příhodný čas nedostaví. A ze sexu možná sejde.

žena na louce

Občas se to může stát každému a není třeba z toho rovnou dělat vědu. Jenže pokud jsou taková selhání hojnější nebo se z nich stává dokonce pomalu pravidlo, je zle. Pak už to mužům nejde často ani tehdy, když by jim to mohlo jít, protože e i obavy z neúspěchů mohou zapříčinit neúspěchy.

A tak se dá ojedinělý problém s erekcí ignorovat, ale když se to opakuje, je třeba s tím něco udělat. Protože se přece nezřekneme dobrovolně oněch nadmíru příjemných chvil a nevystavíme se navrch ještě riziku, že námi začnou naše partnerky kvůli této neschopnosti opovrhovat. A co můžeme proti těmto potížím podniknout?

žena v posteli

Nejrozumnější bývá vyzkoušet nějaký přípravek na podporu erekce. I tím se dá dosáhnout výrazného zlepšení výkonů. A nemusíme se vůbec bát, že bychom se sháněním něčeho takového znemožnili, že bychom si udělali ostudu. Protože je tu jak možnost nechat si něco předepsat od doktora, tak i možnost koupit si některé přípravky volně, třeba i na internetu. A tady bychom si měli dát jenom pozor na to, abychom si zvolili spolehlivého prodejce a nesedli na lep podvodníkům.